Reklama dla kancelarii prawnych

Jeśli Twoja kancelaria prawna prowadzi sprawy związane z kredytami frankowymi albo pozwy zbiorowe dotyczące interesów frankowiczów rozważ pokazanie tego na łamach frankowcy.org.pl, dzięki czemu:

  • szybko dotrzesz do osób zainteresowanych tematyką pozwów przeciwko bankom
  • poprawisz widoczność strony swojej kancelarii w wynikach wyszukiwania (SEO) na słowa kluczowe związane z frankowiczami, pozwami i unieważnieniem umowy kredytowej.

Ile osób odwiedza stronę Frankowcy?

System Webalizer który monitoruje ruch na stronie notuje około 25 000 wizyt miesięcznie (rocznie >300 000 wizyt), lista mailingowa obejmuje ~1300 adresów email osób, które zapisały się samodzielnie i są zainteresowane tematem frankowiczów (najczęściej sami mają kredyt we franku).

 Jak reklamować kancelarię prawną?

Wybierz jedną z 5 opcji:

  1. Mailing dedykowany wysyłany do subskrybentów (opłata za każdy wysłany mailing) w postaci tekstu promującego/edukacyjnego/informacyjnego którego autorem jest kancelaria (przykład). Tekst może zawierać linki (odsyłacze) oraz zdjęcia. Wysyłamy mailing z dostarczonego pliku albo wykonujemy go my. Cena 840 zł za 1 mailing.
  2. Reklama w newsletterze – to codziennie wysyłana lista nowinek, które znalazły się w serwisie (przykład), newsletter wysyłany jest nie rzadziej niż 2x na tydzień i nie częściej niż 28x na miesiąc (ilość wysyłek zależy od ilości aktualności w danym dniu). Reklama jest umiejscowiona tuż pod zielonym nagłówkiem i może mieć formę grafiki lub tekstu do 200 znaków wraz z nagłówkiem. Cena 3200 zł za miesiąc.
  3. W lewym menu nawigacyjnym jako link prowadzący poza serwis (np. do Twojej strony internetowej). Link do artykuły widoczny jest dla każdego Internauty, w menu poniżej linka “Spotkania i protesty…”. Treść linka podlega moderacji przed publikacją. Cena 800 zł za miesiąc.
  4. Artykuł sponsorowany (taki jak ten) z dowolnymi grafikami oraz linkami wychodzącymi poza serwis (np. na Twoją stronę). Po publikacji wysyłany jest w newsletterze razem z pozostałymi nowymi wpisami do całej bazy subskrybentów. Artykuł podlega moderacji przed publikacją jest publikowany przez minimum 1 rok (po tym czasie może ale nie musi być wyłączony). Cena 1800 zł netto za 1 rok.
  5. Pod każdym z tekstów publikowanych w aktualnościach (opłata roczna)
    W postaci tekstu (do 100 znaków + link lub grafika jpg/gif o wielkości 768×80 lub 360×360) poniżej każdego tekstu publikowanego w aktualnościach dla frankowiczów. Każdego dnia lista bieżących aktualności automatycznie wysyłana jest do subskrybentów listy mailingowej, każdy subskrybent po kliknięciu w tytuł informacji w mailu przenoszony jest na stronę na łamach frankowcy.org.pl i widzi reklamę. Cena od 1200 zł za miesiąc ekspozycji.
  6. Dzierżawa serwisu, która obejmuje publikację dowolnej liczby artykułów (punkt 4 tej oferty) na stronie (wraz z automatyczną wysyłką ich w newsletterze do bazy subskrybentów z punktu 2) oraz umieszczeniem dowolnej liczby banerów na stronach serwisu (z punktu 5) oraz linków w menu (punkt 3). Każdy artykuł podlega moderacji i może być zmieniony przed publikacją. Opcja ta nie obejmuje dostępu do bazy subskrybentów, ani też wysyłania dedykowanych mailingów. Możliwość dzierżawy na miesiąc (od 2800 zł), kwartał (od 6200 zł) lub rok (od 14400 zł).

Wszystkie ceny netto. Możesz zamówić jeden rodzaj lub pakiet wszystkich wariantów.

Chcę skorzystać z oferty!

Warunkiem emisji jest płatność z góry, na podstawie faktury VAT.