Reklama dla kancelarii prawnych

Jeśli Twoja kancelaria prawna prowadzi sprawy związane z kredytami frankowymi albo pozwy zbiorowe dotyczące interesów frankowiczów rozważ pokazanie tego na łamach frankowcy.org.pl, dzięki czemu:

 • szybko dotrzesz do osób zainteresowanych tematyką pozwów przeciwko bankom
 • poprawisz widoczność strony swojej kancelarii w wynikach wyszukiwania (SEO)

Ile osób odwiedza stronę Frankowcy?

Ruch na stronie to około 10 000 wizyt miesięcznie, lista mailingowa obejmuje >1300 adresów email osób, które mają kredyt we franku.

 Jak reklamować kancelarię prawną?

Wybierz jedną z 3 opcji:

 1. Mailing do subskrybentów (opłata za każdy wysłany mailing)
  W postaci tekstu promującego/edukacyjnego/informacyjnego którego autorem jest kancelaria. Tekst może zawierać linki (odsyłacze) oraz zdjęcia. Wysyłamy mailing z dostarczonego pliku albo wykonujemy go my.
 2. Na podstronie dotyczącej pozwów zbiorowych (opłata roczna)
  W postaci pozycji w liście pozwów zbiorowych (tekst + link do strony kancelarii z informacjami o pozwie). Jeśli kancelaria prowadzi więcej pozwów przeciwko innym bankom, w tej cenie wymienione są wszystkie.
 3. W lewym menu nawigacyjnym z lewej strony (opłata roczna)
  W postaci odrębnego artykułu i opisu prac/działań kancelarii. Link do artykuły widoczny jest dla każdego Internauty, w menu poniżej linka “Spotkania i protesty…”. Treść tekstu może zawierać linki oraz multimedia, finalnie artykuł podlega weryfikacji i może zostać zmieniony.
 4. Pod każdym z tekstów publikowanych w aktualnościach (opłata roczna)
  W postaci tekstu (do 100 znaków + link lub grafika jpg/gif o wielkości 768×80) poniżej każdego tekstu publikowanego w aktualnościach dla frankowiczów. Każdego dnia lista bieżących aktualności automatycznie wysyłana jest do subskrybentów listy mailingowej (>1300 subskrybentów), każdy subskrybent po kliknięciu w tytuł informacji w mailu przenoszony jest na stronę i widzi reklamę.

Możesz zamówić jeden rodzaj lub pakiet wszystkich 4 wariantów.

Prześlicie mi ofertę!

Warunkiem emisji jest płatność z góry, na podstawie faktury VAT.