Pozew zbiorowy przeciwko BPH złożony !!!

Witam, po dość długiej przewie – niestety sprawy zawodowe nie pozwoliły mi na wygospodarowanie odpowiedniej ilości czasu na aktualizacje informacji na stronie, ale do rzeczy:


Pozew zbiorowy przeciwko bankowi BPH S.A. został złożony w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w dniu 7.03.2015.

W dniu złożenia pozwu na liście było 449 członków grupy. Od tego dnia grupa się powiększyła i aktualnie liczy 521 członków. Na ten moment czekamy na ustosunkowanie się Banku BPH na pozew oraz na decyzję Sądu Okręgowego w Gdańsku.

W związku z tym, że z dniem złożenia pozwu I grupa została zamknięta od dnia 8.03.2015 można się przyłączać w ramach II grupy. Osoby te zostaną dołączone już w trakcie trwania sprawy.

Procedura przyłączania się nowych osób pozostaje bez zmian – jedynie zostały zaktualizowane dokumenty. Poniżej pełna lista aktualnie obowiązujących dokumentów do pobrania:

Warto zauważyć, iż zostały zaktualizowane zasady wynagrodzenia kancelarii – brak w nich rozróżnienia opłat pomiędzy pierwszą, a drugą grupą członków. Dodatkowo został usunięty zapis o konieczności zapłaty % od wartości roszczenia w przypadku zlecenia prowadzenia sprawy indywidualnej w innej kancelarii

Osoby chcące przystąpić do pozwu proszone są o postępowanie zgodnie z opisem na stronie „Jak przystąpić”.

The post Pozew zbiorowy przeciwko BPH złożony !!! appeared first on Franki w BPH (GE Money Bank).